Producent Balustrad
- Balkonowych, Schodowych, Tarasowych, Szklanych,
Nierdzewnych

516 868 178

avis.mazowieckie@gmail.com

balustrada francuska

Gotowe systemy barierek francuskich od Avis Warszawa – producenta balustrad ze stali nierdzewnej. Nasz Warszawski oddział oferuje pełną gamę modeli dostępnych na stronie https://balustradynierdzewne.eu/balkony-francuskie
Oferta bezpośrednio od producenta w naszym Warszawskim oddziale bez pośredników. Dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjną cenę i fachowy montaż wykwalifikowanej ekipy.
Balkon francuski

Balustrady francuskie pełnią funkcję zabezpieczenia okien domów. Polecamy zatem balustrady balkonowe od Avis spełniające normy bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości.
Balkon francuski nie ma podłogi, więc nie powiększa powierzchni domu. Z tego względu można go traktować głównie jako element dekoracyjny na elewacji, chociaż spełnia również inną funkcję. Dzięki dużym oknom oraz wyposażeniu w drzwi tarasowe balkon taki wpuszcza do pomieszczenia znaczne ilości światła słonecznego.
Mimo że na taki balkon nie da się wyjść, wyposażony jest on w balustradę, która zapewnia bezpieczeństwo podczas otworzenia drzwi na oścież.
W przypadku balkonu francuskiego balustrada jest nie tylko elementem dekoracyjnym, ale obowiązkiem.
• balkon francuski szklany – świetnie pasujący do nowoczesnych projektów domów;
• balkon francuski ze stali nierdzewnej – stal nierdzewna jest bardzo uniwersalna i sprawdzi się zarówno w nowocześniejszych, jak i bardziej klasycznych projektach;
• balkon francuski drewniany – dobry wybór, jeśli na elewacji zdecydowano się na zdobienia imitujące drewno;

W systemach gotowych balustrad każdy Klient znajdzie rozwiązanie dostosowane do architektury danego budynku, powierzchni, użyteczności oraz możliwości finansowych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami celem umówienia się na spotkanie, pomiar, uzgodnienie wszystkich szczegółów i finalny montaż balustrad w Państwa nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy!

balustrada francuska
BALUSTRADA FRANCUSKA
balustrady-warszawa.pl Zadzwoń teraz