Producent Balustrad
- Balkonowych, Schodowych, Tarasowych, Szklanych,
Nierdzewnych

516 868 178

avis.mazowieckie@gmail.com

Montaż balustrad AVIS - oddział w Warszawie

Montaż balustrad AVIS Warszawie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu balustrad nierdzewnych. Naszą firmę cechuje solidność i terminowość wykonanych robót. Dysponujemy trzema zespołami doświadczonych montażystów dzięki czemu wykonujemy montaże w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy. Aby usprawnić kontakt z klientami wprowadziliśmy zasadę czterech etapów montażu balustrady.

Pierwszy etap:
to wybór modelu balustrady. Wykonujemy balustrady w kilkunastu wzornictwach, które można zobaczyć tutaj.

Drugi etap:
to przesłanie na naszego maila szkicu balkonu lub klatki schodowej wraz z wymiarami oraz podanie wzoru balustrady. Na podstawie tych danych wykonamy kosztorys i przedstawimy Państwu wstępną ofertę. Po zaakceptowaniu ceny przechodzimy do etapu trzeciego.

Trzeci etap:
to szczegółowy pomiar i sprawdzenie warunków do montażu jakie wykona nasz przedstawiciel w Państwa domu lub firmie. Po uzyskaniu tych danych złożymy ofertę końcową, a następnie spiszemy umowę na wykonanie balustrady.

Czwarty etap:
to montaż balustrad nierdzewnych.

Koszty:

Usługa pomiaru balustrady: 100 zł brutto (po podpisaniu umowy montażu opłata jest odjęta od kosztu balustrady).

Montaż 1 mb. balustrady w budynkach mieszkalnych do 300 m2 – od 130,00 zł do 216,00zł brutto (cena zależna od wzoru i lokalizacji balustrady).

Montaż 1 mb. balustrady w budynkach komercyjnych i mieszkalnych powyżej 300 m2 – od 150,00 zł do 250,00zł brutto (cena zależna od wzoru i lokalizacji balustrady).

miarka-icona

Zapewniamy kompleksowe bezpłatne doradztwo techniczne na terenie woj. mazowieckiego oraz przedstawimy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Tel. 516 868 178

avis.mazowieckie@gmail.com

mapka avis mazowieckie 1 1
balustrady-warszawa.pl Zadzwoń teraz